דקים

חברת תפארת מרכז השטיחים והדקורציה מתמחה בשיווק ובהתקנת דקים מעץ בחצרות ,בגינות פרטיות, בבריכות שחיה ובמבני ציבור בכל רחבי הארץ. אצלנו תוכלו למצוא במחירים הוגנים מאוד מגוון רחב של עצי דק, מהסוגים האיכותיים ביותר ומהחברות המובילות בעולם.

 

הדקים שלנו הם בעלי עמידות לשחיקה ולנזקי אש. אנחנו משווקים ומתקינים דקים ממגוון רחב של עצים, ביניהם עץ גושני, איפיאה, אורן, גרפרה, אירוקו, טיק בורמזי ועוד. כמו כן, ישנה אפשרות להתקנת דק סינתטי.

לניסיון ולמקצועיות שלנו אין תחליף!

צוות המתקינים שלנו מנוסה בהתקנות דקים, ועובד על פי השיטות המתקדמות ביותר בעולם. אנחנו מבצעים פרויקטים רבים בחיפוי דקים, בעיקר בגינות פרטיות, ומסביב לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות, כולל משטחים מדורגים. ניתן לבצע את החיפוי בכל מיני צורות, לפי בקשת הלקוח הפרטי או בהתאם לתוכנית אדריכלית בתיאום עם האדריכל.

צוות המתקינים המיומן של החברה מבצע התקנות דקים בצורה היסודית ביותר, וברמת ביצוע וגימור מושלמת. בהתאם לבקשת הלקוח. הדקים מותקנים בצורה גלויה, עם ברגי אלחלד או באמצעות “התקנה נסתרת”, ללא ברגים ועם מחברים נסתרים.

יתרונות הדק

חיפוי חצר באמצעות דק צובר בשנים האחרונות תאוצה רבה בשוק הישראלי. הסיבה המרכזית לכך היא העלייה המשמעותית במחירי המים, המקשה על בעלי הבתים הפרטיים בתחזוקת גינות, עצים ודשא. כמו כן, אחזקת גינות ודשא מחייבת במקרים רבים גם מימון של גנן חיצוני. מי שמתעקש לתחזק בעצמו את הדשא והגינה הפרטיים נאלץ לבזבז זמן רב ויקר, ובנוסף לרכוש מעת לעת את כל הנחוץ לדשא ירוק ולגינה מלבלבת, בהתאם לעונות השנה, להתמודד עם מזיקים שונים אשר פוגעים בצמחייה, ולהתעסק באופן בלתי פוסק עם ניקיון החצר.

התקנת חיפוי דק פותרת מיידית את כל הבעיות הללו. חשבונות המים יורדים פלאים, אין צורך להוציא כסף על גינון, בין אם הוא על ידי גנן פרטי ובין אם הגינון עצמאי. החצר מקבלת עיצוב יפה וקבוע על פי טעמו האישי של הלקוח, כל ימות השנה, וקל מאוד לשמור על ניקיונה.

חלק מלקוחתנו בוחרים להתקין דק בחלק ניכר מהחצר, ולצד זאת לשלב מעט צמחיה, למשל בעציצים גדולים, או בפינות קטנות של הגינה. השילוב מביא לתוצאה עיצובית אסתטית ומרשימה מאוד, והתחזוקה של הצמחים קלה וזולה.

אחרי ההתקנה

לקוחותינו הפרטיים והעסקיים נהנים מאוד מהתוצאות. עול תחזוקת החצר ירד מכתפיהם, ההוצאות הגבוהות על תחזוקת גינה נגמרו, ואפשר לשבת וליהנות מחצר שהיא תמיד יפה, מעוצבת, נקייה, מסודרת ובטיחותית.

אנחנו מספקים אחריות למשך שנים רבות על כל רכישה והתקנה, ותמיד ניתן להתייעץ איתנו בכל סוגיה. אנחנו ממליצים ללקוחותינו לתחזק מדי שנה את הדק, כדי לשמור על איכות העץ ולמנוע שחיקה. החברה שלנו מספקת גם שירותי תחזוקה מקצועיים בעלות נמוכה ובפריסה ארצית.

דקים was last modified: May 22nd, 2017 by adminus