וילונות והצללות

בענף העיצוב הביתי שמור מקום של כבוד לוילונות, שביכולתם לשנות את חזות החדר לבלי הכר, ובעלות זולה יחסית. וילון מוצלח ישתלב בהרמוניה עם החדר, ויתרום לו את המראה הרצוי והאהוב עליכם.

 

הוילונות נועדו לכסות חלונות חשופים, למנוע סינוור ישיר מהשמש, ולספק לחדר הצללה, הניתנת לשינוי בכל עת.

במרוצת השנים הפכו הוילונות גם לכלי עיצובי נפוץ, מכיוון שהם מעניקים מראה דקורטיבי מרשים לכל חלון. הם צובעים את החדר בצבע אהוב, תורמים לאווירה ביתית ונעימה, וכמובן מספקים פרטיות לבני הבית.

חברת תפארת מתמחה בשיווק והתקנת וילונות איכותיים. אצלנו תוכלו למצוא היצע עצום של כל סוגי הוילונות המיוצרים בחברות הישראליות המובילות.

אנחנו משווקים וילונות גלילה שעשויים מבדים שונים בשלל צבעים והדפסים. כמו כן, יש לנו שפע של וילונות בד המושחלים למוט, וילונות דואט, תריסים ונציאנים, וילונות ורטיקלים, וילונות לייט סקרין, וילונות מיקאדו, וילונות פליסה, וילונות רומאים, דלתות מתקפלות( הרמוניקה) , וילונות באלט, וילון סולואט, וילון זברה, תריסי עץ, וילון במבוק ועוד רבים אחרים.

יועצנו מתמחים בוילונות, ויעזרו לכם לבחור את הוילון המושלם. כמו כן יש לנו צוות מקצועי ומיומן בהתקנת וילונות, שמבצע עבודה יסודית ומדויקת על הצד הטוב ביותר.

אנחנו בעלי ניסיון רב בהתקנת וילונות בבתים פרטיים, משרדים, חנויות ובתי עסק ועוסקים כמובן בהתקנת וילונות בחדרה,בנתניה,יישובי עמק חפר, פרדס חנה, זכרון יעקב, בנימינה, קיסריה, חוף הכרמל ובכל רחבי הארץ.

כמו כן, אנחנו מבצעים פרויקטים בהיקפים גדולים עבור משרדי ממשלה שונים, בהם משרד הפנים, משרד הבריאות, משרד החקלאות, משרד החינוך – לרבות בתי ספר וגנים, רשויות מקומיות, ספריות ציבוריות, מוסדות לדיירים בעלי צרכים מיוחדים ועבור דיירים במסגרת הדיור הממשלתי.

אחרי שהמומחים שלנו סיימו את התקנת הוילון – החלון החשוף יעלם, ובמקומו ישתלב בחדר הוילון שבחרתם,הבית יקבל פרטיות, הצללה ואווירה רגועה ותוכלו ליהנות מהעיצוב החדש של החדר למשך שנים רבות. אנחנו נותנים אחריות על כל וילון וכל התקנה, ובנוסף מדריכים את לקוחותינו כיצד לשמור על הוילונות בצורה המיטבית.

כל שנותר לכם הוא להגיע אלינו להתרשם מהמבחר הגדול ולהזמין עוד היום וילונות לעיצוב ביתכם, נשמח לעמוד לשירותכם.

וילונות והצללות was last modified: May 15th, 2018 by adminus