חיפויי עץ

חיפוי קירות חיצוניים בעץ הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד בתחום עיצוב מבנים. אדריכלים ומעצבי פנים, כמו גם לקוחות פרטיים, בוחרים לשלב חיפוי עץ דקורטיבי על קירות חיצוניים, ובכך לשפר לאין ערוך את החזות של המבנה, ולהעניק לו מראה ייחודי, מעוצב וחמים. השימוש בעץ מקרין על הסביבה הרגשה טבעית ואווירה נעימה.


בהשקעה חד-פעמית ובמחיר הוגן תוכלו גם אתם לשנות את הבית אחת ולתמיד, וליהנות מכל רגע.

אצלנו בתפארת תוכלו למצוא את כל סוגי העצים המתאימים ביותר לחיפוי קיר, ביניהם עץ סידר אמריקאי, איפיאה וטיק בורמזי, הידועים כעצים בעלי איכות משובחת ועמידות גבוהה. מעבר לכך, אנחנו מקפידים לעבוד רק מול החברות המובילות בעולם כך שהעצים שאנו משתמשים בהם מתאימים לחיפוי קירות מסוגים שונים כגון: טיח, אבן, בטון ועוד.

צוות המתקינים שלנו מקצועי ומנוסה בעבודות חיפוי קירות במגוון רחב של מבנים ביניהם: בתים פרטיים, עסקים, חנויות, ומוסדות ציבוריים בכל רחבי הארץ וצוות המומחים שלנו מעניקים ליווי אישי מראשית התהליך ועד לסיומו, עד לקבלת התוצאה המושלמת. כל לקוח זוכה לקבל ייעוץ מקצועי ומקיף בסוג העץ המומלץ, בגודלן של היחידות, גודל החיפוי, דרך עיצוב הקיר וצביעת העץ במידת הצורך, כל זאת תוך התאמה מיטבית למבנה ולסביבה, ועל פי יכולותיו הכספיות של הלקוח.

אנחנו מתחייבים לעבודה מקצועית ברמת ביצוע גבוהה מאוד, במחירים הוגנים, ועם אחריות לשנים רבות.

חיפויי עץ was last modified: May 23rd, 2017 by adminus