לקוחות

לחברת “תפארת” לקוחות רבים ומגוונים מכל רחבי הארץ. אנו עובדים עם המגזר הפרטי, העסקי, הציבורי,הממשלתי, והצבאי.

אצלנו הלקוח הוא לב העניין. תפארת מעבר להיותה עסק מצליח המוכר דקורציה לעיצוב הבית, הינה גם עסק בעל מונטין של למעלה מ 30 שנה בשיפוצים כללים מגמר השלד ועד מפתח, הן לבתים פרטיים והן לעסקים וחברות ציבוריות. תפארת עומדת מאחורי כל שיפוץ שעשתה והן מאחורי כל מוצר שמכרה והתקנה שבצעה, ואף ניתנת אחריות למשך 8 עד 15 שנים. כמו כן, כל לקוח מקבל הדרכה מקיפה כיצד לשמור ולתחזק את המוצר שקנה לאורך השנים בצורה המיטבית ביותר, על מנת למנוע שחיקה ובלאי. גם בתום תקופת האחריות – נציגי החברה תמיד שמחים לעמוד לרשות הלקוחות בכל שאלה ובקשה, ולעזור ככל הניתן.

קצת על לקוחותינו….

חברת תפארת עובדת עם כ-130 אדריכלים וכ-40 מעצבי פנים ומפקחי בניין, מהמגזר העסקי והמגזר הפרטי המרושתים בכל רחבי הארץ.

לחברת “תפארת” רקורד עשיר בפרויקטים גדולים מול מוסדות ציבור ומשרדי ממשלה. על לקוחותינו נמנים משרד הביטחון, ואנו מבצעים בבסיסי צה”ל השונים בכל הארץ.

מעבר לכך, אנו עובדים עם האגודה למען החייל במגוון תחומים כגון: בבתים שמקבלים החיילים הבודדים בצה”ל, ובנוסף גם במתקני הנופש שמפעילה האגודה בעכו, גבעת אולגה, נתניה ואשקלון.

משרדי ממשלה נוספים הנמנים על לקוחותינו הם משרד הבריאות, הכולל את “שרותי בריאות כללית”, בתי חולים ומרכזי בריאות בהם: “הלל יפה” בחדרה, “וולפסון” בחולון , “פוריה” בטבריה.

עוד משרדי ממשלה עימם יש לנו קשרי עבודה הם : הבנא”מ (בינוי ,נכסים אפסנאות, דיור), המופקד על נושא הדיור הממשלתי. משרד החקלאות, ובין היתר המכון הוולקני בבית דגן. משרד החינוך, לרבות בתי הספר של רשת “עמל”, ובנוסף גני ילדים, בתי ספר יסודיים ובתי ספר תיכוניים בכל הארץ. גם עבור משרד החוץ עשינו עבודות, והרחקנו עד לשגרירויות ישראל הממוקמות ביוון ובקפריסין.

לקוחות נוספים הם חברת בזק,חברת החשמל, משרדי שירות התעסוקה ברחבי הארץ, סניפים שונים של המוסד לביטוח לאומי.

נוסף על כך, אנו מבצעים פרויקטים בהיקפים נרחבים עבור הרשויות המקומיות. העיריות שאנו עובדים איתן הן: חדרה, תל אביב, הרצליה, אור עקיבא, רעננה, כפר סבא, הוד השרון. כמו כן, אנו עובדים עם המועצות המקומיות פרדס חנה-כרכור וזיכרון יעקב, ועם המועצות האזוריות עמק חפר, מנשה, וחוף הכרמל. על לקוחותינו נמנית גם החברה לפיתוח קיסריה.

גם במגזר העסקי משתלבת חברת “תפארת” בהצלחה רבה. בין לקוחותינו העסקיים ניתן למצוא את קניון “אורות” באור עקיבא, קניון “לב חדרה”, וקניון”פולג”.

לקוחות עסקיים נוספים הם חברות הייטק, ביניהן “קומברס” ברמת החייל בתל אביב, ובתי מלון, ביניהם רשת פתאל וסניפי איקאה ברחבי הארץ.

לקוחות נוספים שלנו הם חברות הבנייה: סולל בונה, חברת אזורים, שפיר, א.לוי.

כמו כן, אנו עובדים מול חברות אחזקה גדולות המתחזקות מגדלי משרדים,כגון:

חברת האחזקה “נכסי אריאל “, “עוגן נדל”ן”, ו”אומגה”. מלבד זאת, אנו עובדים מול לקוחות פרטיים ועסקיים, הממוקמים במגדלי יוקרה, כגון שלושת מגדלי עזריאלי בתל אביב.

עוד מוסדות הנמנים על לקוחותינו הם בית האבות “עד 120” בחדרה, הדיור המוגן שמפעיל ארגון “בית אקשטיין”, איגוד ערים לאיכות הסביבה שרון-כרמל, מרכז היופי “לטינה ניילס” בחדרה, חברת קשת המטפלת באוכלוסיית נגמלים מאלכוהול,  מרכזי כושר, בריכות וספא, מצפון הארץ ועד דרומה.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל הלקוחות של “תפארת”, ליהנות משירות מקצועי ואמין, לקבל אחריות לטווח ארוך על המוצרים וההתקנות, וכל זאת במחירים הוגנים מאוד.

לקבלת פרטים נוספים חייגו: 04-6325612 נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם.

תפארת רח’ הגיבורים 76 בחדרה, מול קניון עופר (צמוד למוזיאון החאן)

לקוחות was last modified: May 24th, 2017 by adminus