פרגולות ובתי עץ

חברת תפארת מנוסה מזה 30 שנה בבניית פרגולות מעץ. יש לנו צוות מומחה ומיומן בבניית פרגולות איכותיות, בעיצובים שונים, על פי דרישת הלקוח, תוך התחשבות בתנאי הסביבה.

בתפארת בונים פרגולות מעצים משובחים, בעלי יכולת עמידות גבוהה מאוד מפני שחיקת השמש היוקדת בקיץ ומפני הגשמים בחורף. המתקינים שלנו מבצעים עבודה קפדנית, מדויקת, עובדים בזריזות, ומשאירים אחריהם סביבה נקייה בגמר העבודה.

אנחנו מקבלים הזמנות הן מלקוחות פרטיים והן מאנשי מקצוע העוסקים בתחום בינוי ועיצוב בתים, ביניהם קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים. הפרגולה נותנת פתרון יעיל של הצללה לחצרות, בריכות, מרפסות פתוחות, וגגות של דירות פנטהאוז. אחרי בניית הפרגולה אפשר לשבת בנוחות בחצר או במרפסת, גם בימי חמסין. הפרגולה מעניקה הצללה, חוסמת את קרני השמש, ומגינה מפני נזקי הקרינה.

ניתן להקים פרגולות בחיפוי מלא או חלקי, על פי בקשת הלקוח. פרגולה מחופה מגנה מפני חדירת גשמים, ומונעת רטיבות תחתיה. בנוסף על כך, היא מאפשרת ליהנות מהחצר ולנשום אוויר צח בעונות המעבר ובחורפים, כשבחוץ טפטוף גשם קל.

יתרון נוסף של הפרגולה הוא המראה העצובי המרשים שהיא מעניקה לכל בית. הפרגולה מקשטת את החצר, הגג או המרפסת, ויוצרת מתחם המשרה אווירה נינוחה ומוגנת.

נהוג לשים מתחת לפרגולה שולחן וכסאות גינה, וליצור פינת ישיבה שנעים לשבת בה, לנוח בשעות הפנאי, לארח חברים באוויר הפתוח, ולערוך ארוחות משפחתיות.

אנחנו נותנים אחריות לשנים רבות, ועומדים לרשות הלקוחות בכל עת, גם לאחר שמסתיימת האחריות. המומחים שלנו ישמחו לתת לכם שרות מקצועי, ולבנות עבורכם את הפרגולה המושלמת.

פרגולות ובתי עץ was last modified: May 28th, 2017 by adminus