אודות

חברת תפארת מרכז השטיחים והדקורציה היא החלוצה במדינת ישראל בענף הפרקטים. מיום הקמת החברה, בשנת 1983, היא עוסקת בייבוא, בשיווק ובהתקנה של פרקטים איכותיים ועמידים, מכל הסוגים ובכל הדגמים, תוצרת החברות המובילות ביותר בעולם.

מייסד ומנכ”ל החברה הוא איש העסקים ג’קי בוטבול, אדם בעל חזון שהחליט כבר בתחילת הדרך, שבכוונתו להרחיב את תחומי התמחות החברה, ולספק את המענה המקצועי ביותר לכל לקוח, בכל רחבי הארץ.

בעבודה יסודית, מהימנה ומקצועית הגשים מר בוטבול את חזונו. בתוך פרק זמן קצר הפך את חברת תפארת לחברה בעלת מוניטין ארצי בתחומים נוספים הנוגעים לעיצוב ולטיפוח בתים, מבנים וחצרות.

בנוסף לפרקטים, החברה מתמחה בשיווק ובהתקנת דקים, שטיחים מקיר לקיר, שטיחי לבד, משטחי פי.וי.סי, דשא סינטטי, בניית מדרגות עץ, טפטים, תריסים ונציאניים והצללות, ווילונות גלילה ובניית פרגולות. בכל אחד מתחומי ההתמחות שלה, היא מקפידה לעבוד מול היצרניות האיכותיות בעולם. המוצרים המוצעים ללקוחות החברה עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר, ועמידים בפני בלאי ושחיקה.

מגוון פתרונות בהתאמה אישית

החברה מציעה היצע עצום של דוגמאות, דגמים, צבעים וסגנונות לכל אחד מהמוצרים שהיא משווקת. נציגיה שומרים על קשר ישיר וקבוע עם מנהלי היצרניות, מתעדכנים מיידית בכל חידוש בשוק, ומביאים ללקוחות את כל המוצרים החדשניים והטובים בשוק הבינלאומי.

אצלנו השירות הוא מעל לכל!

החברה משרתת קהל רחב ומגוון, מכל קצוות הארץ ומכל המגזרים, לרוב המגזר הפרטי, העסקי, הציבורי והצבאי. החברה ביצעה פרויקטים רבים ברמה הגבוהה ביותר עבור קניונים, מגדלי יוקרה, רשויות מקומיות, מרכזי ספורט, בסיסי צה”ל, משרדי ממשלה ועוד.

במשך שנות פעילותה העניקה את שירותיה לשורה ארוכה של לקוחות פרטיים ועסקיים, ביניהם אדריכלים, מעצבי פנים ומפקחי בניין, שהיא עובדת עמם בשיתוף פעולה פורה כבר שנים רבות. החברה תמיד שמחה להרחיב את מעגל לקוחותיה, ומקבלת בברכה כל יוזמה לשיתופי פעולה מקצועיים.

צוות היועצים של תפארת הינו מקצועי, מנוסה, מיומן ומסביר פנים. היועצים מלווים כל לקוח, ועורכים התאמה אישית בין המוצרים ללקוחות, תוך התחשבות רבה בתנאי הסביבה, העדפת הלקוח וגם ביכולת הכספית. המחירים של החברה הוגנים מאוד, ובחלק מן המוצרים וההתקנות הם הנמוכים ביותר בשוק.

תפארת עובדת בפריסה ארצית בכל תחומי התמחותה. יש לה צוותים של מתקינים מקצועיים ומנוסים, המומחים בהתקנת המוצרים השונים, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. המתקינים מקפידים להגיע בזמן, לעבוד ביסודיות ובזריזות, לבצע כל עבודה ברמת ביצוע וגימור מושלמת, ולהשאיר אחריהם סביבה נקייה.

הלקוח הוא לב העניין עבור החברה. תפארת עומדת מאחורי כל מוצר שמכרה וכל התקנה שבצעה, ואף ניתנת אחריות למשך 8 עד 15 שנים. כמו כן, כל לקוח מקבל הדרכה מקיפה כיצד לשמור ולתחזק את המוצר שקנה לאורך השנים בצורה המיטבית ביותר, על מנת למנוע שחיקה ובלאי. גם בתום תקופת האחריות – נציגי החברה תמיד שמחים לעמוד לרשות הלקוחות בכל שאלה ובקשה, ולעזור ככל הניתן.

לקבלת פרטים נוספים חייגו: 04-6325612, נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם.

אודות was last modified: May 22nd, 2017 by adminus