פרקטים

תפארת מרכז השטיחים והדקורציה היא אחת מן החברות המובילות בארץ בתחום הרצפות, ובעלת 30 שנות ניסיון וידע בענף הפרקטים. חברתנו מספקת את המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר.

אנו עובדים מול היצרניות המצליחות והטובות ביותר בעולם, בתחום הפרקטים, ביניהן החברות הבלגיות קוויפ סטפ ובלטריו, החברה האירופאית דיסקאברי, והחברה הבינלאומית קרונו, ובפרט עם הסניף הגרמני המצליח. אנחנו יבואנים של חברות מעולות, בעלות מוניטין עולמי.

המנכ”ל ג’קי בוטבול נמצא בקשר מקצועי שוטף עם מנהלי החברות הייצרניות בכל העולם, ומעודכן בכל הידע, החידושים והפיתוחים שיוצאים לשוק. אצלנו תמצא תמיד את המילה האחרונה בענף הפרקטים. חנות הפרקטים בחדרה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פרקטים מעץ מלא ולמינציה מכל סוגים, המרקמים והצבעים.

סוגי הפרקטים שתמצאו אצלנו

אנחנו מספקים פרקט עץ גושני העשוי מעץ אלון מלא, וכמו כן פרקט עץ תלת שכבתי איכותי, מכל סוגי העץ הקיימים בשוק כגון: עץ אלון טבעי סיבירי ואלון צרפתי. כמו כן, אנחנו מספקים חיפויי עץ מאלון, אגוז, אירוקו, במבוק, טיק בורמזי ועוד רבים נוספים.

אצלנו ניתן למצוא אריחי פרקט תלת שכבתיים בהיצע רב, של כל סוגי העצים ובאיכות הטובה והעמידה ביותר. חברתנו מתמחה גם בשיווק פרקטים מלמינציה ופרקטים פולימריים מגוונים, איכותיים ועמידים לשחיקה ומים. חנות הפרקטים בחדרה מעניקה שירות מיוחד של צביעת פרקטים ולמינציה בכל צבע אפשרי, וכמו כן קיימת אצלנו האפשרות להדפסים דיגיטאליים על פי בקשת הלקוח.

שירות אדיב ואישי ומחירים אטרקטיביים

המוטו שלנו הוא להעניק לכל לקוח שירות אישי ואמין, תוך התאמת הפרקט לצורכי הלקוח וליכולתו הכספית. אנו מקפידים על מקצועיות, מיומנות, ומחירים הוגנים.

צוות המתקינים שלנו מיומן ומנוסה בהתקנת פרקטים ולמינציה, עובד בצורה מדויקת ויסודית, ושומר על רמת ביצוע וגימור גבוהה. המתקינים עומדים בלוחות הזמנים, עובדים בזריזות, משתדלים לסיים את ההתקנה עוד באותו היום לרווחת הלקוחות, ומקפידים להשאיר אחריהם סביבה נקייה.

אצלנו הלקוחות מקבלים הדרכה מפורטת על שמירה יעילה של הפרקט, ושימוש נכון ונבון לאורך השנים.

ב- 30 שנות קיומה של חברת תפארת בצענו התקנות רבות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מן המגזר העסקי, הציבורי, הממשלתי, החינוכי וכן לכוחות הביטחון. בין לקוחותינו אדריכלים, מעצבי פנים ומפקחי בניין. חברתנו ביצעה פרויקטים בהיקפים נרחבים מאוד בארץ ואף ברחבי העולם. לקוחותינו מביעים שביעות רצון גבוהה מאיכות מוצרי החברה ומההתקנה המושלמת.

הידע והניסיון הרב של מנכ”ל החברה, ג’קי בוטבול, בתחום הפרקטים וחיפוי הרצפה הפכו אותו ליועץ מקצועי בעל מוניטין ארצי, ושמו הטוב הולך לפניו. אנשי מקצוע נתקלים לא אחת בבעיה, שהם לא מצליחים להתמודד אתה, והם נוהגים להיוועץ במנכ”ל תפארת, אשר מעניק להם את הפתרונות המקצועיים ביותר.

פרקטים was last modified: July 1st, 2021 by adminus