פרקט ספורטיבי של חברת Haro Sports

יש דברים שמשתנים עם הזמן: חצר לבנים ומנסרה אשר נוסדה על ידי פרנץ פול המברגר ברוזנהיים, בוואריה בשנת 1866. מאז, העסק גדל לעסק משפחתי קטן ועם הזמן הפכה ליצרנית הפרקט המובילה בגרמניה. ומאידך ישנם דברים שלעולם לא משתנים: לאחר יותר מ 140 שנים המברגר היא עדיין עסק משפחתי לכל דבר. היא מנוהלת על ידי בעל החברה כבר דור רביעי וחמישי. הסינתזה של מסורת המאופיינת בחדשנות גם מתבטאת בריצוף איכותי של רצפת ה HARO שלנו: בהמברגר, העץ האיכותי מגיע מיערות ברי קיימא עוברים תהליכי עידון בעלי תהליכי ייצור מודרניים וטכנולוגיות חדשניות המביאות לכל בית ריצוף המשדרג כל חדר אשר הופך כל בית לבית אמיתי. תחת שם המותג HARO SPORTS, ריצוף הניתן לניידות, התקנות פשוטות ואלסטיות בעלי שכבה ספורטיבית מיוצרות במותג החברה במחלקת ריצוף הספורט מאז 1958. ריצוף HARO SPORTS מעניקים את ההזדמנות למקבלי ההחלטות ולמשקיעים את ההזדמנות לקבל החלטות שקולות להעניק את מענה הריצוף הכי טוב לאולמות גדולים ואולמות ספורט בפרט, כמובן כל זה מגיע מצוות מיומן של מומחים.

יש לבטוח במוצרי פרקט של HARO וכמובן בידע ומומחיות אשר לוטשה והגיעה לשלמות במשך חמש דורות.

ריצוף Hamberger Flooring GmbH & Co. KG היא חברת בת של Hamberger Industriewerke GmbH ואחראית על כל פעילויות תחום כיסוי הרצפות. החברה אשר מנוהלת על ידי המנהלים: פיטר המברגר, ד”ר פיטר מ. המברגר, אוו אייפרט ומייקל פרינגר מציעים פורטפליו הנע בין ריצוף הספורט, פרקט, למינציה וריצוף פקק לרצפת העץ הייחודית הנקראת CELENIO.

בנוסף לכך ריצוף שתי החברות יחד גם חוברה להמברגר סניטריה, המברגר פרקט ומחלקת חקלאות וייעור.

היום עם 2,000 עובדים חברת Hamberger Industriewerke GmbH מקיימת מחזור של יותר מ 270 מיליון יורו בייבוא מוצריה ליותר מ-90 ארצות.


haro_logo
פרקט ספורטיבי של חברת Haro Sports was last modified: March 11th, 2015 by adminus