פרקט של חברת Quick-Step

קוויק-סטפ ידועה בסטייל והעיצוב שלה ומובילה טכנולוגית בתעשיית הלמינציה. קוויק-סטפ היא יצרנית שכבר במשך הרבה שנים מייצרת מוצר בעל קו אופנתי אשר מציע לצרכנים את הסגנון העשיר, המתוחכם, בעל מראה איכותי והכל במחיר אטרקטיבי לכל.

logo quickstep

1960: הקמת יוניליין

מספר משפחות מאזור דרום-מערב הפלנדרים אשר פעילים בתעשיית הפשתן מתחילים לייצר לוחות שבבי פשתן באויגם, בלגיה. הם קוראים לחברה בשם “יוניליין”. החברה גדלה מהר מאוד אבל הזמינות של הפשתן היא מוגבלת, לכן בשנות השבעים הם מחליטים להשתמש בעץ כחומר גלם.

עם השנים, קוויק-סטפ הופכת להיות חלוצה בתחום וספקית עיקרית בתחום הלמינציה בתעשייה. התעוזה של קוויק סטפ בעיצוב התאפשרה בגלל ייחודיות וכשירות המוצר והוכיחה את עצמה כיצרן של טכנולוגיות פורצות דרך וקדמה. מתוך טכנולוגיית ה- GenuEdge™ המהפכנית שמעניקה את נקודת הראייה הכי ריאליסטית שנראה מעולם בתעשיית הלמינציה- ביכולות התבליט העמוקות שלה הצרכן יאבק לראות את השוני בין עץ אמתי לרצפת הלמינציה של קוויק-סטפ.

עליונה על מתחריה ביכולות העיצוב המועטות שלהם, קוויק-סטפ יכולה להציע אורכי קרש עד 54 אינץ’, היוצרת מראה ריאלסטי במיוחד של עץ באיכות הכי גבוהה. בנוסף לכך, החדשנות של קוויק-סטפ, כמו למשל פטנט מערכת הנעילה Uniclic® או ScratchGuard הגנה משופרת סופית או תבניות בעלת הפטנט 5 ב 1 Incizo®. כמו כן היא גם חלוצה בשימוש תבליט רישום, הדפסה בחמישה צבעים, ומגוון של עיצובים וטכניקות של משטחים שאפשרה לקוויק-סטפ להמשיך לעמוד בחוד החנית בעיצובים פורצי דרך.

פרקט של חברת Quick-Step was last modified: May 28th, 2017 by adminus