קרניזים

יש מי שיודע מה פירושה של המילה כַּרְכּוֹב, אבל סבירות רבה יותר שמרביתנו מכירים את המילה קרניז. ישנם קרניזים לבית המשמשים כמוט מתכת או עץ המקובע לרוחב החלק העליון של החלון ומשמש עבור תליית וילונות, ויש קרניזים המשמשים כאלמנט אדריכלי המלווה את חזית המבנה ונמצא על פי רוב מעל פתחים של חלונות מרכזיים. אותו קרניז יהיה תמיד בולט לעין, ומקור השם הלועזי “קרניז” שאותו בחרנו לאמץ לחיקנו הוא מהמילה Cornice באיטלקית, אבל זה עוד לא הכול. אצלנו בארץ המילה קרניז מעלה אסוציאציה נוספת: מטבחים. יש סגנונות, בעיקר הכפרי שבהם, שאוהב את הקרניז המלווה את החלק העליון של ארונות המטבח העליונים, ואם כבר הבנו את הרעיון, הרי מדובר בקישוט הדקורטיבי המייחד שוליים של חפץ או מבנה, ולכן נוכל למצוא גם קרניזים לאמבטיות וקרניזים לאח בסלון. כל אלה הם אביזרים היוצאים כלפי חוץ מהדבר עצמו, אך יש גם קרניזים לקישוט פנים, אלו הם אלה המייצרים מפגשי קיר ותקרה נאים ומיוחדים. נמצא אותם ברוב המקרים עשויים מעץ, אך לא רק.

קרניזים -עולם של אפשרויות רחב ביותר לכל וילון

קוראים להם אביזרי תלייה לווילונות, ולאחר המסע הקצר שליווה את נבכי המילה “קרניז” – בואו נתמקד. ההיצע הווילונות הרחב הנמצא בחנותנו אִתגר אותנו ברעיון אטרקטיבי לטובת לקוחותינו.  קרניזים לווילונות יכולים להיות עשויים מברזל או מעץ, כל קרניז מייצר איכות עיצובית שונה ומעבר לכך דורש התקנה שונה. איכות מוצרינו מהווה קלף מנצח המשולב בעלות נוחה ומשתלמת.

קרניזים לקירות הבית – לבחור עיצוב ולא להתפשר

חברת תפארת מציעה את העילית של העילית בתחום הקרניזים בארץ. לבחירתכם מגוון קרניזים המייצרים תיחומים נאים לעין על גבי הקיר ומתאימים למפתחים של חללים לדוגמת פריצת קיר ואיחוד חדרים תוך רצון לייצר תחושה של שני מרחבים ועדיין לשמור על תחושת חלל פתוח. קרניזים מוכרים אחרים הם המכונים לעתים “מסגרות של תמונות” על גבי הקיר, המינוח העממי הזה הוא פרי התוצר הדקורטיבי הנראה לעין על גבי הקיר, מעין מסגרות ישרות ומעוקלות בתבניות שלעתים חוזרות על עצמן ומייצרות איכות מעניינת ואסתטית. חללים ומרחבים יכולים להיות מופרדים לעין על ידי שימוש בצורות אלו גם אם הם אינם מופרדים בצורה ברורה על ידי דלת נורמטיבית אלא על ידי מפתח כניסה רחב. קרניזים נוספים שאותם משווקת חברת תפארת הם אלו הנזכרים לעתים כ”פנלים” בלשון הרצפים. אין מדובר באבן המוכרת אלא בחיפוי דקורטיבי המייצר מראה אסתטי בחלק התחתון של הקיר – אלגנטיות לשמה. קרניזים יכולים לשמש גם כפתרון מצוין עבור חיפוי חיבורים של מערכות מיזוג אוויר או כמלווים את המדרגה מגבס הנדרשת או ראויה עיצובית במרחב התקרה באזור מערכת המיזוג.

קרניזים המיועדים לעיצוב הבית יכולים להיות עשויים מגבס, מחומר פוליאתילן, מקלקר ועוד ואפשריים לצביעה. פריט עיצובי אחד כגון זה יכול לשנות את מראהו של החדר ולייצר אווירה שונה וייחודית. קרניזים לעיצוב הבית מגיע במגוון סגנונות עיצוביים ואינו שייך רק לגוון עיצובי אחד משום המשחק העיצובי הרחב – ישר או מסולסל במקרה הבולט ביותר ודגמים מגוונים ביותר כאשר נכנסים לעומקו של עניין. הצבע גם הוא משפיע על מראה החדר, וקרניז בצבע כהה הנוגד את צבעו הבהיר של החדר, או להפך, מהווה אמירה אחרת לחלוטין מאשר השלמת התמונה העיצובית בחלל בצבע קרניז הזהה לצבע החדר, תחשבו על זה…

מתקיני קרניזים בחדרה

חברת תפארת החליטה להרים את הכפפה כבר לפני שנים ולהביא את אנשי המקצוע שלה לדרגת אמנים בתחום התקנת הקרניזים. לצורך כך נדרשים המתקינים לעבור הכשרות ולהוכיח איכות עבודה ברמת גימור גבוהה ביותר. מתקינים מטעמה פועלים בפריסה ארצית, עומדים בלוח זמנים כנדרש ללא פשרות, דואגים לאיכות חומרי הגלם שאותם הם נדרשים להתקין ומעניקים שירות מקצועי ואדיב.

חברת תפארת נוסדה בשנת 1983, היא עוסקת בייבוא ובשיווק מגוון מוצרי בנייה ודקורציה לבית לרבות פרקטים, וילונות, דקים, שטיחים, דשא סינטטי וכמובן קרניזים לווילונות וכן קרניזים לדקורציה לבית. החברה מספקת שירותים מקצועיים ובעלת מוניטין ארצי הנרכש בעמל ובכבוד. ג’קי בוטבול, בעל החברה תושב חדרה, מאמין ביושרה ובאמינות, בהתפתחות תוך הקשבה לצורכי הלקוח, באיכות מוצר שאינה מתפשרת, בעמידה בתקנים בהתאם לנדרש ובאיכות עבודה עד הפרט האחרון. מוזמנים להיכנס אלינו להתרשם מהמבחר הרב אותו אנו מציעים- רחוב הגיבורים 76, כי כאן המוצר מדבר עם העיניים ואתם יכולים לחוש ולבחור. צוות יועצים ממתין לכם ללא כל התחייבות.

 

לפרטים נוספים 04-6325612.

קרניזים was last modified: May 28th, 2017 by adminus