שטיחים מקיר לקיר

חברת תפארת מרכז השטיחים והדקורציה הינה חלוצה במדינת ישראל בייבוא ובשיווק שטיחים מקיר לקיר. יש לנו למעלה מ- 30 שנות ניסיון, ידע ומקצועיות בענף. כבר בתחילת הדרך, כשרק הבאנו לארץ את השטיחים מקיר לקיר, האמנו בכל ליבנו במוצרים המשובחים שלנו.

הדגמנו ללקוחותינו את היתרונות הטמונים בשטיחים מקיר לקיר, והם נישבו בקסמו. מעגל הלקוחות הלך והתרחב, ועם השנים החלו חנויות רבות נוספות לשווק אף הן את מוצרינו. כיום יש ביקוש גדול מאוד לשטיחים מקיר לקיר, בגלל יתרונותיו הרבים.

יתרונותיהם של שטיחים מקיר לקיר

שטיח מקיר לקיר משרה אווירה שלווה ונעימה. הוא מקנה מראה עיצובי, על פי הטעם האינדיבידואלי של כל אחד. השטיח מקיר לקיר מבודד את הרצפה מפני הקור החיצוני ותורם לחימום הבית. בנוסף, יש לו יתרונות אקוסטיים, התורמים לסביבה שקטה. כמו כן, הוא מבודד את הבית מפני רעשים חיצוניים ומבודד רעשים פנימיים מהבית החוצה.

לא מעט משפחות עם ילדים רוכשות שטיח מקיר לקיר בגלל יתרונותיו הבטיחותיים: השטיח מקיר לקיר יוצר סביבה בטיחותית, וממזער מאוד את הנזקים שעלולים להיגרם מנפילות. הוא נעים מאוד למגע, ילדים ומבוגרים נהנים לשבת עליו, להתרווח ולהירגע. התחזוקה קלה ונוחה, וכל מה שצריך זה שואב אבק.

מגוון שטיחים איכותיים במחירים משתלמים!

אנחנו מתמחים בשטיחים מקיר לקיר מיצרניות השטיחים הטובות ביותר בארץ ובעולם ביניהן החברות המובילות בארצות הברית beautiful of america, ו- tandus, החברות הבלגיות domo ו -balta, החברה ההולנדית desso, החברה הקנדית coronet, חברת radici האיטלקית ו- formosa טאיוואן. השירות שלנו אמין ואישי והמחירים הוגנים מאוד. יועצנו מלווים את הלקוח ועוזרים לו בבחירה הנכונה.

במרכז השטיחים מקיר לקיר בחדרה של חברת תפארת ישנו היצע רחב במיוחד. יש לנו שטיחים מכל הסוגים, הצבעים, המרקמים והעיצובים. אצלנו תוכלו למצוא שטיחים טבעיים, שטיחי צמר, שטיחי אריגה, שטיחים שעירים, שטיחי חבל סינתטיים, ושטיחים אנטי-סטטיים (כאשר ישנו צורך בהורקה חשמלית ). אנו משווקים גם שטיחים בעלי הדפסים ממוחשבים באיכות גבוהה מאוד. השטיחים שלנו בטיחותיים ועמידים בפני נזקי אש. על כך אחד מהם, אנו מספקים אחריות רבת שנים.

אנחנו נותנים מענה מקיף לשוק הפרטי, העסקי והמוסדי. סיפקנו מענה הולם עבור מגוון רחב של לקוחות, ביניהם: היכלי תרבות, אולמות כנסים, אולמי קולנוע, מוזיאונים, בתי ספר, גני ילדים, מכללות, מלונות, אולמות ספורט, ובתי אבות.

יש לנו מתפרה מיוחדת ומקצועית של שטיחים מקיר לקיר, המתאימה את המידות והצורות בהתאם לכל הזמנה. אנחנו חותכים במקום את השטיחים לפי המידות המוזמנות. בנוסף על כך, ניתן להזמין אצלנו שטיחים בצורות שונות כמו עיגול או אליפסה. הצורה והגודל יכולים להתקבל על פי מידות מדויקות שהלקוח מספק לנו, או לפי סקיצה מהלקוח או מהאדריכל.

לאחר הרכישה, ובסיום הכנת המידות המדויקות של ההזמנה, מגיע תורו של צוות המתקינים לצאת לדרך. המתקינים שלנו מנוסים מאוד בהתקנת שטיחים מקיר לקיר, ומבצעים עבודה מדויקת ויסודית לשביעות רצון הלקוחות. אנחנו מבצעים התקנת שטיחים מקיר לקיר בחדרה והסביבה, וכמו כן בפריסה ארצית נרחבת.

שטיחים מקיר לקיר was last modified: May 28th, 2017 by adminus