משטחי פי.וי.סי – לינולאום

לפי.וי.סי. יתרונות רבים, שהפכו אותו לאחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בתחום חיפוי רצפות. מבחינה ויזואלית מעניק משטח הפי.וי.סי. חזות מעוצבת ואסתטית, ויוצר אווירה חמה ונעימה. הוא נוח לתחזוקה, ניתן לשטוף אותו במים ולשמור על ניקיונו, יש לו יכולת עמידות גבוהה מפני אש, ועמידות מפני שחיקה למשך שנים ארוכות. משטיחי הפי.וי.סי. הם בעלי יכולת לבלימת זעזועים ובעלי יכולת אקוסטית בבידוד רעשים.

מדובר במוצר זול יותר ביחס לחיפוי רצפה אחרים.

משטחי פי.וי.סי. הם אחד מענפי ההתמחות של חברת תפארת. אנחנו משווקים ומתקינים סוגים שונים של משטחי פי.וי.סי במגוון עיצובים ובשלל צבעים, בהתאם לדרישת הלקוח. אנחנו משווקים את הפי.וי.סי האיכותי ביותר בשוק, המיוצר בחברות הטובות ביותר בעולם ומקפידים על איכות גבוהה במוצר ובהתקנה, ועל מתן אחריות למשך שנים.

פי.וי.סי. ספורטיבי

פיוי.סי. ספורטיבי מותאם לפעילות ספורטיבית מגוונת. המשטח מגיע על תשתית ספוגית של פי.וי.סי. מוקצף, בעל תאים סג ורים, המונעים ספיגה של מים ולחות.

החברה שלנו מנוסה בהתקנת משטחי פי.וי.סי. ספורטיבי במשטחי הרמת משקולות, ,אולמי ספורט, חדרי כושר, אולפני מחול, מרכזי ספורט, מרכזי פעילות אירובית, ועוד.

פי.וי.סי. דקורטיבי

פי.וי.סי. דקורטיבי נפוץ בשוק העסקי, הציבורי והפרטי ומקנה עיצוב ויופי לסביבה. אנחנו מספקים דגמים, צבעים, דוגמאות וסגנונות עיצוב שונים של פי.וי.סי. דקורטיבי, למשל : פי.וי סי דמוי קרמיקה, חלוקי נחל, משטחי עץ, מתכת ועוד. המשטח מגיע בצורה של יחידות (פלנקים) בגדלים שונים, הניתנים להחלפה במידת הצורך.

פי.וי.סי. תעשייתי

משטח פי.וי.סי. תעשייתי מצטיין בכך שהוא חזק במיוחד, ובעל עמידות גבוהה מאוד לסוגים רבים של חומרים כימיקלים. חברתנו מבצעת חדשות לבקרים התקנת פי.וי.סי. תעשייתי בבתי חולים, מפעלים, חנויות ועוד, בכל רחבי הארץ.

פי.וי.סי. פולימרי( פרקט פולימרי)

פי.וי.סי. פולימרי מעוצב כמו פרקט. יש לו חוזק, גמישות, ועמידות גבוהה לשחיקה ואש. אנו מנוסים בהתקנות פי.וי.סי. פולימרי בחדרי כושר, אולמי ספורט, משרדים, ועוד. יש לנו היצע רחב של סגנונות עיצוב שונים, כגון פרקט פולימרי דמוי שיש, קרמיקה, עור, בשלל צבעים ובדוגמאות מרהיבות.

פי.וי.סי. אנטיסטטי

יש לנו ניסיון ומומחיות בהתקנת פי.וי.סי. אנטיסטטי . המוצר מגיע על גבי רשתות פסי נחושת להולכת חשמל ודבק מוליך חשמל פי וי סי באריחים או בגלילים ,לטובת בקרת מהירות ההורקה של משטחים\חללים אנטי סטטיים בדרגות הולכה החל ב 9^10 ועד 4^10.

תפארת נמצאת ברח’ הגיבורים 76 בחדרה, מול קניון עופר (צמוד למוזיאון החאן), הינכם מוזמנים להיכנס אלינו ולהתרשם מהמלאי ומהמבחר המוצע לכם.

טלפון בבית העסק- 04-6325612

 

משטחי פי.וי.סי – לינולאום was last modified: May 28th, 2017 by adminus